Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 14:03
The Outer Worlds może otrzymać fabularne DLC
503V

The Outer Worlds może otrzymać fabularne DLC. Twórcy szykują specjalną wiadomość

Na zbliżającym się Xbox Game Showcase powinniśmy usłyszeć kilka słów o The Outer Worlds. Twórcy na kilka dni przed imprezą Microsoftu opublikowali zajawkę, która zdaniem wielu graczy ma przygotować na pełną prezentację fabularnego rozszerzenia.

The Outer Worlds zostało docenione przez wielu graczy oraz dziennikarzy i wiele na to wskazuje, że już wkrótce usłyszymy o fabularnym dodatku. W połowie grudnia deweloperzy podziękowali fanom za wsparcie i wspomnieli o rozbudowie gry. Po kilku miesiącach ciszy – w nocy opublikowano zajawkę.

Na witrynie gry znajdziecie teraz grafikę, którą możecie zobaczyć powyżej. Twórcy wyraźnie przygotowują nas na coś nowego, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółów. Te powinny nadejść już wkrótce, bo choć aktualnie nie otrzymaliśmy większych konkretów, to nie możemy zapomnieć o zbliżającym się wydarzeniu.

Xbox Game Showcase odbędzie się w najbliższy czwartek i Obsidian Entertainment może wykorzystać okazję, by opowiedzieć graczom o rozbudowie tego IP. Microsoft jeszcze przed premierą gry wspominał o możliwej kontynuacji, ponieważ Amerykanie kupując studio zadbali także o nową markę.

Źródło: https://wccftech.com/the-outer-worlds-story-dlc-teased/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds