Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.12.2019 13:29
The Outer Worlds
753V

The Outer Worlds. Fabularne DLC w drodze. Twórcy dziękują za pozytywny odbiór gry

Twórcy dziękują społeczności za głosowania podczas tegorocznego wydarzenia TGA - z tej okazji, zapowiedziano fabularne rozszerzenie.

The Outer Worlds to jedna z najbardziej docenionych premier w 2019 roku przez graczy jak i krytyków. Według najnowszych informacji, wysoko oceniany tytuł nastawiony na opowieść fabularną otrzyma obszerne rozszerzenie, podobnie jak podstawowa wersja gry, nastawione na opowiedzenie kolejnej wielowątkowej historii.

Użytkownik o pseudonimie Shyla opublikował na oficjalnym blogu Obsidianu krótki wpis, w którym dziękują za wszystkie oddane głosy związane z The Outer Worlds:

Wszystkim, którzy głosowali na nas w The Game Awards, mówimy: jesteście fantastyczni i jesteśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie. Odbiór The Outer Worlds był niewiarygodny, a nominowania wiele dla nas znaczą. Z radością ogłaszamy, że podróż w świecie The Outer Worlds jeszcze się nie skończyła - w przyszłym roku rozszerzymy tę historię za pomocą rozszerzenia! Szczegóły zostaną udostępnione w późniejszym terminie. 

Data premiery DLC będzie bardzo ważna dla studia Obsidian Entertainment - jak wiemy, pierwsza połowa roku należeć będzie dla takich gier jak Cyberpunk 2077 czy też The Last of Us 2. Z kolei, początek drugiej połowy następnego roku podbije za pewne Ghost of Tsushima oraz Dying Light 2. Obsidian musi bardzo uważnie zaplanować datę premiery rozszerzenia, jeśli chce żeby odniosło one sukces sprzedażowy - wypuszczenie DLC pomiędzy premierami ogromnych tytułów mija się z celem.

Warto przypomnieć, że The Outer Worlds zostało wypuszczone 25 października bieżącego roku na PC oraz konsole Xbox One oraz PS4.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://forums.obsidian.net/topic/113270-a-special-thank-you-from-obsidian/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds