Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2020 16:07
Shadow Warrior 3
1300V

Shadow Warrior 3 na rozgrywce. Polacy pokazują efektowny gameplay

Twórcy Shadow Warrior 3 nie zamierzają czekać. Już dzisiaj możemy spojrzeć na długi materiał prezentujący czysty gameplay z nowej przygody przeładowanej akcją. Fani poprzednich części mogą zacierać rączki i szykować się na premierę.

Na początku lipca zobaczyliśmy materiały zwiastujące nową produkcję z serii Shadow Warrior, a następnie deweloperzy potwierdzili prace nad trzecią częścią. Studio pokazało już nawet konkretny zwiastun, ale najwyższy czas na mocniejsze mięso.

Flying Wild Hog postanowiło już dzisiaj pokazać dłuższy gameplay, którym jest dokładnie 16 minut czystej rozgrywki z nowej pozycji rodzimego studia. Polacy udowodnili już, że mogą w świetny sposób rozwijać to uniwersum, więc fani gier akcji z toną humoru powinni wyczekiwać na szczegóły premiery.

Shadow Warrior 3 oficjalnie zmierza na PC, ale możemy mieć nadzieję, że tylko kwestią czasu jest moment, gdy deweloperzy potwierdzą przygotowanie edycji na konsole. Biorąc pod uwagę zbliżające się next-geny, Flying Wild Hog może zapewnić historię na cztery kolejne urządzenia.

Shadow Warrior 3 wygląda dokładnie tak jak mogliśmy się spodziewać. Jest krwawo, efektownie, a deweloperzy na każdym kroku dbają o zabawne momenty, by tytuł nie był kolejnym szarym shooterem – w ich wizji na strzelankę nie mamy się nudzić. Na rozgrywce oglądamy kilka efektownych miejscówek, a trzeba też zauważyć, że rozgrywka jest ponownie bardzo dynamiczna.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog Shadow Warrior 3