Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.07.2020 12:20
Shadow Warrior 3 zwiastun
845V

Shadow Warrior 3 zapowiada się genialnie! Nowy zwiastun prezentuje nowe możliwości

Jeśli Shadow Warrior 3 jest jedną z tych polskich gier, na które czekacie najbardziej, to najnowszy zwiastun tylko podgrzeje Wasze oczekiwania! Szykuje się masa akcji!

Muszę przyznać, że pierwszy zwiastun trzeciej odsłony serii Shadow Warrior zrobił na mnie spore wrażenie. Ekipa z Warszawy od początku lipca prezentowała nam kolejne zajawki, które zdradzały, że trwają prace nad Shadow Warrior 3, co mocno pobudzało fanów serii. 

Podczas wczorajszego pokazu Devolver Digital Direct pokazano zupełnie nowy zwiastun zatytułowany "Way to Motoko". I cóż można powiedzieć... Jeśli typ humoru trafia w Wasze gusta, a ilość akcji, która nie pozwala nawet mrugnąć, do Was przemawia, to materiał zdecydowanie przypadnie Wam do gustu! 

Największą nowością, którą zaprezentowano na filmiku, było bieganie po ścianach! Jest to powiew świeżości dla gier z serii i bez dwóch zdań świetnie wkomponuje się w rozgrywkę. Jeśli to wciąż mało, twórcy pokazali także powietrzne szarże oraz hak, który pozwoli chwytać się krawędzi i efektownie do nich przyciągać. 

Nieodłącznym elementem serii są oczywiście zabójstwa. Tu również wprowadzono trochę świeżości - można teraz uprzykrzać życie wrogom na masę nowych sposobów, w tym takich z wykorzystaniem otoczenia! Koniecznie sprawdźcie, bo twórcy zdają się robić kawał dobrej roboty! 

Źródło: https://gamingbolt.com/shadow-warrior-3-gameplay-reveals-wall-running-environmental-kills-and-more

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog Shadow Warrior 3