PS4 wciąż "ma w sobie dużo życia". Posiadacze konsoli otrzymają jeszcze sporo mocnych gier

Gry
5452V
PS4 wciąż "ma w sobie dużo życia". Posiadacze konsoli otrzymają jeszcze sporo mocnych gier
Kajetan Węsierski | 19.07.2020, 10:30

Szef Marketingu w Sony, Eric Lampel, zdradził, że choć ich konsola nowej generacji zbliża się wielkimi krokami, to nie oznacza bynajmniej, że PlayStation 4 zostanie zapomniane. 

Choć już pod koniec roku prawdopodobnie będziemy świadkami debiutu nowej generacji konsol, to obecna wciąż ma się dobrze. PlayStation 4 cały czas jest aktualizowane, co nie może zaskakiwać, a wizualne możliwości sprzętu (zwłaszcza przy ostatnich premierach) w dalszym ciągu potrafią oczarować graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiele osób wciąż waha się jednak, czy warto zainwestować w bieżącą generację, skoro tuż za rogiem widać PS5. Głos w tej sprawie zabrał Szef Marketingu w Sony, Eric Lempel, który stwierdził, że choć życie PS4 dobiega końca, to konsola wciąż ma wiele do zaoferowania i da sporo dobra w przyszłości:

Wierzę, że te rzeczy, które pojawią się w PS5, naprawdę zaoferują doświadczenia na miarę następnej generacji. Nie wszystko można zrobić na bieżącej generacji. Potrzebujesz nowego sprzętu, nowych urządzeń, aby doświadczyć tego, czego oczekują twórcy. 

PS4 to wciąż ogromna część wszystkiego, co robimy i nadal tak będzie. Czeka nas jeszcze dużo więcej! Myślę, że w ostatnich tygodniach pojawiły się jedne z najlepszych tytułów tej generacji, ale to nie koniec. PS5 to produkt nowej generacji, ale osoby korzystające z PS4 doświadczą jeszcze dużo dobra. W tym sprzęcie wciąż jest mnóstwo życia!

Informacja bez wątpienia ucieszy masę osób, które rozważają zakup konsoli jeszcze w tym roku. Biorąc pod uwagę cenę, za jaką można ją wyrwać na promocjach oraz ogromną liczbę gier na wyłączność, to wciąż setki, a nawet tysiące godzin zabawy. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/07/18/sony-addresses-ps4-players/

Komentarze (110)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper