Troy: A Total War Saga na nowym zwiastunie. Twórcy przedstawiają rozwinięty handel

Gry
955V
Troy: A Total War Saga na nowym zwiastunie. Twórcy przedstawiają rozwinięty handel
Kajetan Węsierski | 18.07.2020, 11:30

Wyczekiwana odsłona popularnej serii strategii od Creative Assembly otrzymała właśnie zupełnie nowy materiał, w którym skupiono się na znaczeniu funkcji kupna i sprzedaży. 

Troy: A Total War Saga zostało zapowiedziane jeszcze w ubiegłym roku, ale porządne pokazy dostajemy dopiero od niedawna. Na początku czerwca zaprezentowano nam to, jakie zmiany czekają nas w pojedynkach, a podczas PC Gaming Show ukazały się dwa kolejne zwiastuny, które mogły się podobać. 

Wczoraj ukazał się kolejny materiał od Creative Assembly. Tym razem skupiono się na funkcji handlu, która, z tego, co widać, rozwinięta została do imponującego poziomu. Będziemy mogli sprzedawać i kupować nie tylko surowce (jak drewno, jedzenie, złoto, czy kamień), ale także pewne obszary! 

Dostaniemy możliwość stawiania ultimatum naszym sąsiadom, w których nakażemy poddaństwa i oddania ziem w nasze ręce. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się świetnie i na pewno spodoba się wszystkim fanom strategii - zwłaszcza tytułów wydawanych przez SEGĘ. 

Warto przypomnieć, że gra zadebiutuje na PC już 13 sierpnia i będzie dostępna na Epic Games Store. Co niezwykle ważne, przez pierwszy dzień będzie można ją pobrać całkowicie za darmo i przypisać do konta na zawsze. Nietypowa promocja, ale bez wątpienia zrodzi wielu fanów! 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/total-war-saga-troy-trade-trailer/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper