Troy: A Total War Saga. Twórcy opowiadają o zmianach w rozgrywce i pojedynkach

Gry
953V
Troy: A Total War Saga. Twórcy opowiadają o zmianach w rozgrywce i pojedynkach
Kajetan Węsierski | 13.06.2020, 13:21

Creative Assembly postanowiło opowiedzieć co nieco o tym, jakie zmiany czekają nas w zbliżającej się odsłonie serii "Total War". Te zapowiadają się bardzo ciekawie. 

Choć  zostało zapowiedziane jeszcze w ubiegłym roku, to na konkretny pokaz przyszło nam czekać do niedawna. Zaledwie tydzień temu SEGA zdecydowała się pokazać, jak wypada rozgrywka w najnowszej odsłonie serii, która ma przynieść spory powiew świeżości. 

Creative Assembly postanowiło opowiedzieć o swoim najnowszym projekcie, który całymi garściami czerpać ma z "Iliady" Homera i przedstawiać Wojnę Trojańską, a więc starcie sił Mykeńskiej Grecji z wojskiem Troi. Co ciekawe, a o czym wspomnieli twórcy, mamy tu spotkać także postaci mitologiczne, choć przedstawione w nieco bardziej realistyczny sposób. Dla przykładu Minotaur będzie dużym żołnierzem z byczą głową

Twórcy przygotowali także zupełnie nowe rodzaje terenu, które w jeszcze większym stopniu zmuszą nas do opracowywania strategii bitew. Bez wątpienia czeka nas spora dawka zabawy, jak to w tego typu produkcjach bywa. Warto zaznaczyć, że premiera będzie miała miejsce już 13 sierpnia i tego dnia dostaniemy możliwość odebrania jej całkowicie za darmo na Epic Games Store.

Źródło: https://gamingbolt.com/a-total-war-saga-troy-gameplay-changes-and-battles-detailed-in-new-video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper