Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 17:22
Xbox Games Showcase
2150V

Xbox Games Showcase skupia się tylko na grach. Microsoft zaprezentuje tytuły w 1080p/60fps

Microsoft przedstawił plany Xbox Games Showcase. Gracze zobaczą szereg nowych produkcji, a amerykańska korporacja zadbała nawet o polską lokalizacje. Poznajcie szczegóły nadciągającego wydarzenia.

Microsoft zdradził dzisiaj swoją wizję na nową generację oraz zapowiedział wsparcie dwóch generacji przez następne lata. Nie możemy jednak zapomnieć, że najlepsze dopiero przed nami i już za tydzień odbędzie się Xbox Games Showcase.

Wielki pokaz Microsoftu będzie przeładowany grami – korporacja przez godzinę będzie mówić tylko o grach, więc nie możemy liczyć na biznesowe sprawy (cenę/premierę), sprzęt czy też funkcje konsoli. Show skupia się „wyłącznie na grach”. Wśród „nowości” i nowych informacji o już ujawnionych tytułach, pojawi się gameplay z kampanii Halo Infinite.

Wydarzenie będzie nadawane w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, ale od razu po pokazie zostaną udostępnione materiały w 4K/60fps. Identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku poprzednich wydarzeń.

Microsoft potwierdził także lokalizacje – firma zadbała o wsparcie polskiego języka i na YouTube wybierzemy stosowną opcję. Możemy podejrzewać, że firma dorzuci po prostu polskie napisy.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/07/16/xbox-games-showcase-tune-in/

Tagi: Xbox Games Showcase xbox one Xbox Series X