Microsoft: „Gracze są przyszłością Gamingu”. Firma łączy Xbox Game Pass i Project xCloud

Gry
3449V
Microsoft: „Gracze są przyszłością Gamingu”. Firma łączy Xbox Game Pass i Project xCloud
Wojciech Gruszczyk | 18.07.2020, 03:01

Phil Spencer właśnie opublikował nową wiadomość, w której podkreśla, że „You Are the Future of Gaming” nawiązując tym samym do imprezy Sony „The Future of Gaming”. Firma integruje Xbox Game Pass z Project xCloud i gracze skorzystają ze streamingu za darmo.

Phil Spencer przedstawił dużą wiadomość, w której zaprezentował wizję Microsoftu na nową generację. Firma podkreśla, że „to gracze są w centrum” i firma „buduje Xboksa” z myślą o swoich klientach. To właśnie użytkownicy są najważniejsi dla amerykańskiej korporacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Szef marki Xbox wyznaczył zasady, na których Microsoft będzie opierał nową generację:

 • Zawsze jesteście mile widziani – firma chce stworzyć najbardziej bezpieczne, dostępne i gościnne środowisko dla wszystkich graczy. Amerykanie będą dbać o wyeliminowanie najmniejszych form nękania, by zadbać o najwyższe standardy.
 • Twoje gry będą wyglądać i działać najlepiej na Xboksie Series X – Spencer podkreśla, że przygotowany sprzęt zapewni najlepszą jakość rozgrywki. Firma zaoferuje 12 teraflopów mocy, sprzętowy ray tracing czy też rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę. Gracze skorzystają także z architektury Xbox Velocity.
 • Nowe gry w Xbox Game Pass od premiery – wszystkie studia Xbox Game Studios pracują nad nowymi produkcjami i wszystkie trafią do Xbox Game Pass w dniach premier.
 • Nie zostaniesz zmuszony do nowej generacji – Microsoft nie chce zmuszać graczy do nowej generacji i wszystkie gry Xbox Game Studios „w ciągu najbliższych lat” będą dostępne na Xboksie One i Xboksie Series X.
 • Twoje gry pozostaną z Tobą dzięki Wstecznej Kompatybilności – firma podkreśla pełną Wsteczną Kompatybilność dla czterech generacji.
 • Wykorzystasz sprzęt z aktualnej generacji na następnej – wszystkie kontrolery będą działać na dwóch generacjach.
 • Grę kupujesz raz, bez dodatkowych kosztów – Microsoft promuje Smart Delivery, dzięki któremu gracze będą grać w najlepsze wersje gier i zapłacą tylko jeden raz.

To jednak nie koniec. Microsoft chce wciąż promować Xbox Play Anywhere i właśnie z tego powodu Xbox Game Pass łączy siły z Project xCloud:

„We wrześniu tego roku, w obsługiwanych krajach, połączymy Xbox Game Pass i Project xCloud bez dodatkowych kosztów dla członków Xbox Game Pass Ultimate. Grając w chmurze w Game Pass Ultimate, będziesz mógł grać w ponad 100 tytułów Xbox Game Pass na swoim telefonie lub tablecie.”

Phil Spencer wymienił także największe atuty Xboksa Series X:

 • Xbox Series X jest jedyną konsolą nowej generacji, która pozwoli grać w największe hity na najwyższym poziomie
 • Xbox Series X pozwala cieszyć się najnowszymi hitami w dniu premiery w cenie miesięcznej opłaty
 • Xbox Series X udostępnia tytuły z czterech generacji w jakości lepszej niż kiedykolwiek wcześniej
 • Xbox Series X pozwala ogrywać produkcje ze znajomymi w dowolnym miejscu na telewizorze, komputerze i urządzeniach mobilnych
Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/07/16/players-first-you-are-the-future-of-gaming/

Komentarze (127)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper