Edycja Kolekcjonerska Ghost of Tsushimy wygląda ciekawie. Zobaczcie unboxing całego zestawu

Gry
2437V
Edycja Kolekcjonerska Ghost of Tsushimy wygląda ciekawie. Zobaczcie unboxing całego zestawu
Wojciech Gruszczyk | 16.07.2020, 20:26

Premiera Ghost of Tsushimy odbędzie się już jutro, więc pierwsi gracze dostają w swoje łapy kolekcjonerki najnowszej produkcji przygotowanej dla PlayStation 4. Zobaczcie cały zestaw, który zawiera ładną maskę głównego bohatera.

Od wtorku możecie zapoznać się z naszą recenzją Ghost of Tsushimy, a dzisiaj przedstawiliśmy przeładowany szczegółami poradnik. Gra zadebiutuje dopiero jutro, ale już pierwsi gracze otrzymują paczki ze sklepów i postanowili zaprezentować ciekawy zestaw.

Dalsza część tekstu pod wideo

W kolekcjonerce Ghost of Tsushimy znajdują się: steelbook, replika maski głównego bohatera, mapa wyspy Tsushima, sztandar wojenny Sashimono, chusta Furoshiki, 48-stronicowy artbook od Dark Horse oraz kody na cyfrowe dodatki. Pakiet został wyceniony na 800 zł i standardowo jest wyprzedany w większości miejsc.

Czy jednak warto sięgać po takie pudełko? Trzeba na pewno zwrócić uwagę, że kolekcjonerka jest znacznie mniejsza od tej z The Last of Us 2. Tutaj jednak nie znajdziemy dużej figurki, a maskę, która może w ciekawy sposób ozdobić pokój gracza.

Edycja Kolekcjonerska Ghost of Tsushimy na pewno znajdzie szczególne miejsce u graczy, którzy są wiernymi fanami Kraju Kwitnącej Wiśni i od lat czekają na wysokobudżetową produkcję z samurajami w roli głównej.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper