Ghost of Tsushima na rozgrywce w 4K z PS4 Pro. Gra wygląda cudownie

Gry
3198V
Ghost of Tsushima na rozgrywce w 4K z PS4 Pro. Gra wygląda cudownie
Wojciech Gruszczyk | 14.07.2020, 18:10

Najnowsza produkcja Sucker Punch Productions już w najbliższy piątek trafi do graczy. Dziennikarze przedstawili swoje wrażenia z gry, więc możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę. Tytuł dostępny wyłącznie na PS4 prezentuję się fantastycznie.

O godzinie 16:00 przedstawiliśmy nasze wrażenia z Ghost of Tsushimy. Michał nie ukrywał zadowolenia z gry Sucker Punch Productions – serdecznie zachęcam do zapoznania się z jego przeładowaną szczegółami recenzją.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ghost of Tsushima wyglądało wybornie na wszystkich materiałach prezentowanych przez Sony (zobaczcie ten filmowy zwiastun), ale teraz możemy spojrzeć na czysty gameplay przygotowany przez kilka redakcji. Tytuł ponownie potrafi zachwycić i bez wątpienia będzie to wyjątkowe pożegnanie dla wielu graczy z aktualną generacją.

Na przedstawionych materiałach zobaczycie rozgrywkę z PlayStation 4 Pro, ale oczywiście najlepsze dopiero przed nami – gdy w piątek włączymy Ghost of Tsushimę na własnych telewizorach i następnie rozpoczniemy tę opowieść z kontrolerami w łapach.

Mimo wszystko nawet w takich warunkach Ghost of Tsushima potrafi zachwycić – deweloperzy zadbali o wiele pięknych miejscówek

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: własne

Komentarze (122)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper