Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2020 18:20
Ghost of Tsushima
2251V

Ghost of Tsushima na filmowym zwiastunie. Japoński oddział PlayStation zachwyca

Japoński oddział PlayStation w świetny sposób promuje Ghost of Tsushimę. Twórcy z Kraju Kwitnącej Wiśni opublikowali kolejny materiał, który w iście filmowy sposób pokazuje najnowszą grę Sucker Punch Productions. To film z serii: „oglądasz i chcesz grać”.

Sucker Punch Productions długo kazało nam czekać na swoją drugą grę na PlayStation 4 (nie licząc samodzielnego dodatku do inFamous Second Son), ale odnoszę wrażenie, że nie wszyscy fani japońskich filmów o samurajach będą zachwyceni.

PlayStation Japan przygotowało nowy zwiastun Ghost of Tsushimy, który w filmowy sposób przedstawia grę. Zobaczycie tutaj sporo scen z wcześniej udostępnionych zwiastunów, ale całość jest dopieszczona kilkoma fragmentami rozgrywki.

To kolejny świetny materiał pokazujący Ghost of Tsushimę i bez wątpienia jest to jedna z lepiej prezentowanych gier Sony. Japończycy nie wrzucają za często zwiastunów oraz widzieliśmy dosłownie raptem kilka fragmentów rozgrywki, ale każda prezentacja pozycji prezentuje bardzo wysoki poziom.

Warto pamiętać, że Ghost of Tsushima to największa propozycja w historii Sucker Punch Productions. Autorzy w tym tygodniu zdradzili także szczegóły trybu Kurosawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch