Ghost of Tsushima to „potężna, emocjonalna historia”. Recenzje pojawią się w sieci lada moment

Gry
1433V
Ghost of Tsushima to „potężna, emocjonalna historia”. Recenzje pojawią się w sieci lada moment
Mateusz Wróbel | 14.07.2020, 15:25

Kompozytor Ilan Eshkeri jest zafascynowany Ghost of Tsushimą, najnowszą produkcją Sucker Punch. Według niego największym atutem pozycji jest niesamowicie angażującą historia.

Recenzje Ghost of Tsushimy pojawią się w sieci o 16:00 czasu polskiego. Pozostało więc zaledwie kilkadziesiąt minut do przekonania się, czy na najnowszą produkcję Sucker Punch, amerykańskiego, ambitnego zespołu należącego do Sony i odpowiadającego za serię InFamous, opłacało się czekać.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na temat historii wypowiedział się bezspoilerowo kompozytor, Ilan Eshkeri, który oznajmił, iż historia opowiedziana przez deweloperów będzie potężna i emocjonalna, bowiem wyszkolony samuraj niejednokrotnie zostanie zmuszony złamać swoje przysięgi i splamić honor swojego rodu.

To naprawdę potężna, emocjonalna historia. Oczywiście jest w niej dużo walki, ale to przede wszystkim historia młodego mężczyzny, który musi przeciwstawić się temu, czego się nauczył. Wszystkie tradycje, które poznał, całą moralność, której się nauczył - musi iść przeciw temu i robić rzeczy nieodpowiednie, aby ocalić ludzi, których kocha. Tak więc postać jest w ciągłym konflikcie emocjonalnym - i właśnie w tym konflikcie emocjonalnym znajdują się wszystkie głębokie emocje. - powiedział Ilan Eshkeri.

Ghost of Tsushima przyjemność miał już zagrać Cory Barlog, który rekomendował ją Neilowi Druckmannowi, czyli ojcu serii The Last of Us. Osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe muszą cierpliwie czekać na kuriera lub noc z czwartku na piątek, kiedy to zostanie odblokowana cyfrowa wersja. Jeśli chcecie umilić sobie czas oczekiwania, zerknijcie na zwiastun premierowy. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-is-about-a-character-in-constant-state-of-emotional-conflict-says-composer

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper