Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 16:19
Ghost of Tsushima PS4
1924V

Ghost of Tsushima na premierowym zwiastunie. Świetne sceny zapowiadają przygodę samuraja

Sony szykuje graczy na wielką premierę Ghost of Tsushima. Produkcja zmierzająca wyłącznie na PS4 będzie dostępna w najbliższy piątek, ale już teraz możemy spojrzeć na świeży zwiastun. Premierowy materiał pokazuje wiele nowych scen.

Ghost of Tsushima to ostatnia wielka gra Sony przygotowana wyłącznie z myślą o PS4. Tytuł został zapowiedziany kilka lat temu, ale w końcu gracze otrzymają możliwość zapoznania się z przygodą samuraja. Premiera odbędzie się w najbliższy piątek, więc z tej okazji pojawił się premierowy zwiastun. Materiał miał trafić do Sieci prawdopodobnie pod koniec tygodnia, ponieważ kończy się zwrotem dotyczącym dostępności.

Teraz gracze mogą w spokoju oczekiwać na premierę: Ghost of Tsushima zapowiada się na widowiskową opowieść, o której szerzej przeczytacie na portalu już jutro. Nasza recenzja jest już gotowa.

O najnowszej pozycji Sucker Punch Productions pisaliśmy w weekend – wtedy to mogliśmy zobaczyć zwiastun skupiony na personalizacji oraz trybie fotograficznym. Warto również spojrzeć na filmowy materiał stworzony przez PlayStation Japan.

Jest i polska wersja:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch