Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2020 09:15
Ghost of Tsushima Cory Balrog rekomendacja
2821V

Ghost of Tsushima. Cory Balrog chwali grę i rekomenduje ją... Neilowi Druckmannowi

Choć do oficjalnej premiery najnowszego projektu od Sucker Punch pozostało jeszcze kilka dni, to niektórzy mają możliwość zwiedzania XIII-wiecznej Japonii nieco wcześniej. I zdaje się, że gra zapowiada się świetnie. 

Ghost of Tsushima to najbardziej wyczekiwany projekt okresu letniego i nie można się temu dziwić. Gra ma być ostatnim tytułem AAA, który w dniu premiery trafi wyłącznie na PlayStation 4. Ostatnio dowiedzieliśmy się także, że jest to największa przygoda, jaką kiedykolwiek wykreowało Sucker Punch, więc oczekiwania mają prawo być ogromne. 

Do premiery zostało już zaledwie kilka dni, więc odliczanie dobiega do końca. Z każdym kolejnym dniem pojawiają się nowe informacje na temat projektu, a Sony przypomina o nadchodzącym debiucie. Świetnym przykładem jest choćby filmowy zwiastun, który pojawił się wczoraj na japońskim kanale PlayStation w serwisie YouTube. Czego by nie mówić, robi ogromne pozytywne wrażenie. 

Jak jednak wiadomo, recenzenci oraz osoby blisko związane z branżą mogły położyć swoje ręce na kopii nieco wcześniej. Jednym ze szczęściarzy jest Cory Balrog, reżyser kreatywny SIE Santa Monica Studio, który odpowiada między innymi za genialnego God of War (2018). Poprzez Twittera zarekomendował grę samemu Neilowi Druckmannowi (reżyserowi The Last of Us Part II) i zamieścił wymowny gif, który zdradza, że gra jest "naprawdę dobra". Cóż, ja mu wierzę! 

Oficjalny debiut będzie miał miejsce już 17 lipca. Zamówienia w przedsprzedaży złożone? Czekacie już na możliwość wejścia do Kraju Kwitnącej Wiśni? 

Źródło: https://twitter.com/corybarlog

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch