Ghost of Tsushima. Cory Balrog chwali grę i rekomenduje ją... Neilowi Druckmannowi

Gry
3204V
Ghost of Tsushima. Cory Balrog chwali grę i rekomenduje ją... Neilowi Druckmannowi
Kajetan Węsierski | 11.07.2020, 09:15

Choć do oficjalnej premiery najnowszego projektu od Sucker Punch pozostało jeszcze kilka dni, to niektórzy mają możliwość zwiedzania XIII-wiecznej Japonii nieco wcześniej. I zdaje się, że gra zapowiada się świetnie. 

Ghost of Tsushima to najbardziej wyczekiwany projekt okresu letniego i nie można się temu dziwić. Gra ma być ostatnim tytułem AAA, który w dniu premiery trafi wyłącznie na PlayStation 4. Ostatnio dowiedzieliśmy się także, że jest to największa przygoda, jaką kiedykolwiek wykreowało Sucker Punch, więc oczekiwania mają prawo być ogromne. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Do premiery zostało już zaledwie kilka dni, więc odliczanie dobiega do końca. Z każdym kolejnym dniem pojawiają się nowe informacje na temat projektu, a Sony przypomina o nadchodzącym debiucie. Świetnym przykładem jest choćby filmowy zwiastun, który pojawił się wczoraj na japońskim kanale PlayStation w serwisie YouTube. Czego by nie mówić, robi ogromne pozytywne wrażenie. 

Jak jednak wiadomo, recenzenci oraz osoby blisko związane z branżą mogły położyć swoje ręce na kopii nieco wcześniej. Jednym ze szczęściarzy jest Cory Balrog, reżyser kreatywny SIE Santa Monica Studio, który odpowiada między innymi za genialnego God of War (2018). Poprzez Twittera zarekomendował grę samemu Neilowi Druckmannowi (reżyserowi The Last of Us Part II) i zamieścił wymowny gif, który zdradza, że gra jest "naprawdę dobra". Cóż, ja mu wierzę! 

Oficjalny debiut będzie miał miejsce już 17 lipca. Zamówienia w przedsprzedaży złożone? Czekacie już na możliwość wejścia do Kraju Kwitnącej Wiśni? 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://twitter.com/corybarlog

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper