Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2020 09:02
Przeklęta Netflix
5057V

Przeklęta. Nowy serial fantasy Netflixa wygląda tak dobrze jak Wiedźmin

Już za kilka dni dojdzie do premiery być może najciekawszego serialu lipca w ofercie Netflixa. Chodzi o produkcje pt. "Przeklęta" ("Cursed").

Netflix znów inwestuje w klimaty fantasy - dokładnie w serial pt. "Przeklęta". Trudno się temu dziwić po ogromnym sukcesie Wiedźmina. Rzeczony serial przez kilka miesięcy stanowił najpopularniejszą produkcję z całej amerykańskiej platformy.

"Przeklęta" to opowieść o pewnej dziewczynie, która pomaga Arturowi w dostarczeniu czarodziejowi Merlinowi legendarnego miecza Excalibur.

Po bardzo efektownym zwiastunie, który możecie zobaczyć w tym miejscu, Netflix przygotował tym razem materiał wideo o filmowaniu "Przeklętej". W klipie nie zabrakło wypowiedzi aktorów, którzy przybliżają nam najważniejsze cechy i atrakcje serialu. Wiadomo, że przy tworzeniu produkcji Netflixa uczestniczyli Frank Miller i Tom Wheeler, czyli autorzy ilustrowanego opowiadania "Cursed", na którego kanwie powstaje serial.

Wiemy już, że 1 sezonie "Przeklętej" pojawi się 10 odcinków. Widowisko obejrzymy w ofercie Netflixa 17 lipca. W głównej roli zobaczymy Katherine Langford, znaną z "13 powodów". 

Tagi: Cursed netflix przeklęta serial wiedźmin