Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2020 09:32
Przeklęta Netflix
1194V

Przeklęta na długim zwiastunie. Netflix inwestuje w fantasy po sukcesie Wiedźmina

Już w lipcu zadebiutuje nowy, oryginalny serial fantasy Netflixa. Chodzi o "Przeklętą" ("Cursed"). Obraz dorobił się drugiego, znacznie dłuższego trailera.

Trudno było przeoczyć ogromne zainteresowanie serialowym "Wiedźminem". Przez długie tygodnie rzeczona produkcja biła rekordy popularności na Netflixie. Wniosek jest prosty - warto inwestować w klimaty fantasy. Osoby wyczekujące drugiego sezonu Wiedźmina muszą się uzbroić jeszcze w sporo cierpliwości (najprawdopodobniej Wiedźmin 2 zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021 roku). Na "przeczekanie" dostaniemy nową produkcję fantasy - "Przeklętą".

Na 1 sezon "Przeklętej" złoży się 10 odcinków. Cały sezon obejrzymy 17 lipca. W główną rolę wcieliła się Katherine Langford, znana z "13 powodów". Dziewczyna w "Przeklętej" pomaga najemnikowi imieniem Artur w celu znalezienia czarodzieja Merlina, któremu ma dostarczyć legendarny miecz Excalibur.

Jak oceniacie poniższy zwiastun "Przeklętej"? Jest szansa na mocną produkcję fantasy? Pełną listę lipcowych nowości w Netflixie znajdziecie tutaj.

Tagi: Netflix przekleta serial