Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.07.2020 11:30
Serious Sam 4 zwariowany zwiastun
1079V

Serious Sam 4 na nowym, zwariowanym zwiastunie. Materiał zapowiada masę akcji

Jeśli czekacie na kolejną odsłonę serii Serious Sam, to na pewno ucieszy Was fakt, że podczas Devolver Digital Direct przedstawiono zupełnie nowy materiał z gry, który aż ocieka akcją! 

Serious Sam 4 to gra, która jeszcze przed premierą musi mierzyć się ze sporą krytyką od strony fanów. Z ogromnym oburzeniem spotkał się fakt, iż projekt trafi na czasową wyłączność dla posiadaczy usługi Google STADIA. Na konsolach pojawi się dopiero w przyszłym roku. 

Jakby tego było mało, zaledwie dwa miesiące temu wybuchły na różnych forach dyskusje odnośnie do wprowadzenia przez twórców cenzury. Wielbiciele serii od zawsze utożsamiali gry z Samem, jako te, które nie boją się pokazywać ostrzejszych scen i dosadniejszych tematów. 

Wczoraj, jakby chcąc udowodnić, że projekt wciąż ma tę iskrę, na konferencji Devolver Digital Direct pokazano nowy zwiastun, który po brzegi wypchany jest akcją, brutalnością i wybuchami. Możemy na nim zobaczyć przeciwników, których poznaliśmy już wcześniej, jak Werebull czy Rocketeer, a także zupełnie nowych - Belcher oraz Zealot

Nie ma co się bardziej rozpisywać, albowiem to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Prawdziwa gratka dla fanów ostrej masakry na ekranie. Zapowiada się całkiem przyjemnie:

Źródło: https://gamingbolt.com/serious-sam-4-receives-new-action-packed-gameplay-trailer

Tagi: Croteam Serious Sam 4