Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2020 18:42
Assassin's Creed Valhalla
1793V

Assassin's Creed Valhalla coraz bliżej. Walka z bossem na kolejnym nieoficjalnym materiale

W niedzielę zobaczycie rozgrywkę z Assassin's Creed Valhalla i zapoznacie się z moimi wrażeniami z produkcji Ubisoftu. Nie wszyscy dziennikarze dotrzymują przedstawionej daty embarga i w Sieci wylądował nowy materiał z wikingiem w roli głównej. Tym razem Eivor walczy z bossem.

Ubisoft od ubiegłego tygodnia prowadzi sesje z dziennikarzami z całego świata. Nie wszyscy potrafią dotrzymać informacji przedstawionych przez korporację i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć już na drugi materiał – tym razem Eivor walczy z bossem.

Pokazy Assassin's Creed: Valhalla nie odbywają się oczywiście bez przyczyny. W niedzielę odbędzie się Ubisoft Forward, na którym na pewno zobaczymy nowe materiały z przygody Eivora. Nasza redakcja również miała okazję zapoznać się z tytułem i już w niedzielę poznacie moje wrażenia z najnowszej części Assassin's Creed.

Na nowym materiale zobaczycie pojedynek z potężnym przeciwnikiem. Główna bohaterka (gracz akurat wybrał kobietę) mierzy z się z Cordelią, ale nie jest to zwykły pojedynek. Potężna przeciwniczka korzysta z magii i z tego powodu starcie trwa kilka minut. Jeden z dziennikarzy przedstawił także ekwipunek, drzewka progresji, umiejętności, ale także zaprezentował mapę.

Alternatywny link do rozgrywki.

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-valhalla-leaked-footage-boss-fight/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla gameplay Ubisoft