Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2020 20:32
Cyberpunk 2077
1815V

Cyberpunk 2077 jednak nie w Xbox Game Pass. CD Projekt RED odpowiada Jeffowi Grubbowi

Cyberpunk 2077 nie jest tajemniczą produkcją, która już wkrótce trafi do Xbox Game Pass. CD Projekt RED nie chce wzbudzać niepotrzebnych oczekiwań i studio odpowiedziało na wiadomość dziennikarza Venturebeat.

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji, więc nic dziwnego, że na temat produkcji pojawiają się najróżniejsze plotki. Jeff Grubb, który miał ostatnio kilka celnych strzałów i przedstawił między innymi datę The Future of Gaming oraz Xbox Games Showcase, wspomniał o planie Microsoftu.

Zdaniem dziennikarza, Phil Spencer na lipcowym wydarzeniu przedstawi nową produkcję AAA od zespołu third-party, która tuż po premierze zawita do Xbox Game Pass. Dziennikarz typował, że może to być Cyberpunk 2077.

Na wiadomość odpowiedział Radek Adam Grabowski, Lead PR Manager CD Projekt RED, który podkreślił, że Jeff akurat w tym wypadku musi wybrać „inny przykład”, ponieważ Cyberpunk 2077 nie wybiera się do Xbox Game Pass.

Jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy zamierzają kupić lub nawet już zamówili Cyberpunka 2077, ponieważ zainteresowani nie muszą się obawiać, że gra jeszcze w tym roku będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Źródło: Radek Adam Grabowski

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077