Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 17:48
Cyberpunk 2077 Xbox Game Pass
3640V

Xbox Game Pass ma otrzymać wielką grę third-party. Jeff Grubb: najlepszym kandydatem Cyberpunk 2077

Microsoft wczoraj potwierdził datę lipcowego wydarzenia, na którym zobaczymy gry zmierzające na Xboksa Series X i podczas imprezy mamy usłyszeć sporo informacji o Xbox Game Pass. Jeff Grubb wspomniał, że Amerykanie mogą zaproponować nawet Cyberpunka 2077.

Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, ale Jeff Grubb, który jako pierwszy informował o dacie The Future of Gaming i w ostatnich tygodniach bardzo często dzieli się zakulisowymi szczegółami z branży, postanowił przedstawić swoje oczekiwania dotyczące Xbox Games Showcase.

Jego zdaniem na imprezie nie tylko zobaczymy nowe gry zmierzające na Xboksa Series X, ale usłyszymy także sporo na temat Xbox Game Pass. Nie jest to w zasadzie zaskakujące, ponieważ wszystkie tytuły first-party Amerykanów będą dostępne w usłudze, ale Phil Spencer ma szykować także dużą niespodziankę.

Microsoft zdaniem dziennikarza chce pokazać siłę usługi i podczas Xbox Games Showcase zostanie zapowiedziane „wielkie ogłoszenie” – Xbox Game Pass ma otrzymać dużą produkcję od deweloperów third-party. Gra będzie dostępna tuż po premierze i zdaniem Grubba: „Cyberpunk 2077 wydaje się najlepszym kandydatem”.

Trudno uwierzyć, by Microsoft mógł zdobyć tak wielkie IP do swojej usługi, ale na pewno warto oglądać imprezę Amerykanów. Jeff Grubb dotychczas się nie mylił, więc na Xbox Games Showcase na pewno zobaczymy dużą pozycję third-party, która trafi do Xbox Game Pass.

Źródło: https://venturebeat.com/2020/07/07/xbox-games-showcase-what-to-expect-from-the-july-event/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Jeff Grubb