Crysis Trilogy w EA Access

News
1466V
Crysis Trilogy w EA Access
Iza Łęcka | 10.07.2020, 11:04

Electronic Arts nie czeka na ruch Cryteku. Do oferty EA Access na Xboksie One dodano Crysis, Crysis 2 i Crysis 3. Gracze w cenie subskrypcji mogą zapoznać się z trzema historiami, które są dostępne na platformie Microsoftu.

W zeszłym miesiącu katalog EA Access został powiększony o Need for Speed Heat, natomiast w maju do usługi trafiła FIFA 20. Teraz Electronic Arts postanowiło odświeżyć graczom swoje starsze produkcje i oferuje trzy części serii Crysis.

Jak wiadomo, to Electronic Arts zajmowało się wydaniem produkcji, za które odpowiedzialne było studio Crytek. Za sprawą negatywnego odbioru materiałów, które wyciekły przed czasem, Niemcy zdecydowali się opóźnić premierę Crysis Remastered. W planach deweloperów jest dopracowanie tytułu.

W oczekiwaniu na odświeżone wersje kultowych produkcji, Electronic Arts rozszerzyło bibliotekę EA Access - Crysis, Crysis 2 i Crysis 3 są już dostępne, ale wyłącznie na Xboksie One. Dzięki Wstecznej Kompatybilności gry są dostępne na aktualnej generacji, więc Elektronicy nie musieli opracowywać nowych wydań.

Źródło: Twitter: EAAccess

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper