FIFA 20 w EA Access i Origin Access Basic

News
2226V
FIFA 20 w EA Access i Origin Access Basic
Iza Łęcka | 13.05.2020, 07:30

EA Sports oferuje kolejną sportówkę w ramach abonamentu EA Access i Origin Access Basic. Jeszcze przed zapowiedzią FIFA 21, gracze, którzy lubują się w rozgrywce na wirtualnych boiskach, mogą sprawdzić swoje umiejętności. Tytuł jest już dostępny w ramach subskrypcji na trzech platformach.

FIFA 21 zmierza na rynek bez opóźnień, w Polsce dopracowują komentarz, dlatego też nadszedł idealny czas, by abonenci EA Access i podstawowego Origin Access mogli na własnej skórze przetestować ubiegłoroczną produkcją. FIFA 20 jest już dostępna w ramach abonamentu na PlayStation 4, Xboksie One oraz ponownie na komputerach osobistych. W przypadku PC gra nie stanowi żadnej nowości, choć wcześniej piłka nożna była oferowana w pakiecie Premier, obecnie trafiając tańszej wersji subskrypcji.

FIFA 20 to pierwsza odsłona serii, która zapewnia EA SPORTS VOLTA, czyli specjalny wariant pozwalający graczom uczestniczyć w ulicznych rozgrywkach - a ten klimat warto poczuć na własnej skórze. Oprócz zapewnienia fabularnej kampanii, zintegrowano zmagania z innymi trybami. Aktualnie nie potwierdzono, czy Volta zawita również w FIFA 21, jednak analizując wcześniejsze lata i działania Electronic Arts, wiemy, że nowe tryby, które zostały całkiem dobrze przyjęte i cieszą się popularnością, są chętnie rozbudowywane poprzez kolejne lata i edycje Fify. Zatem spodziewajmy się powrotu na ulice różnych miast.

Źródło: Twitter: EAAccess

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper