Crysis Remastered został opóźniony. Gracze narzekali, więc twórcy chcą dopracować oprawę

News
1795V
Crysis Remastered został opóźniony. Gracze narzekali, więc twórcy chcą dopracować oprawę
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2020, 17:16

Crytek ponownie zaskakuje. Twórcy właśnie przełożyli datę premiery Crysis Remastered i nawet nie zaprezentują dzisiaj zwiastuna. Powodem są reakcje graczy, którzy oczekują od tytułu znacznie lepszej jakości.

Na początku tygodnia Crytek zapowiedział prezentację pierwszego zwiastuna Crysis Remastered. Następnego dnia materiał wraz ze wszystkimi szczegółami premiery pojawił się w sklepie Microsoftu. Trailer miał zostać oficjalnie zaprezentowany dzisiaj o godzinie 18:00, ale... Deweloperzy opóźnili datę premiery.

Crysis Remastered nie zadebiutuje 23 lipca (informacja ze sklepu Microsoftu), a nawet nie zobaczymy dzisiaj zwiastuna. Twórcy podkreślają, że widzieli pozytywne i negatywne reakcje po wczorajszych przeciekach i chcą po prostu zapewnić lepszą jakość produkcji. Z tego powodu premiera zostanie opóźniona i gra zadebiutuje za kilka tygodni. Dodatkowy czas pozwoli poprawić jakość pozycji.

Mimo to możemy teraz spojrzeć na drugi zwiastun. W sklepie Nintendo pojawił się Crysis Remastered, gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe, a wśród szczegółów pojawił się materiał wideo.

Źródło: Twitter: Crysis

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper