Need for Speed Heat już w EA Access i Origin Access

News
1725V
Need for Speed Heat już w EA Access i Origin Access
Wojciech Gruszczyk | 16.06.2020, 19:31

Klienci EA Access i Origin Access mogą już sprawdzać najnowszą odsłonę serii Need for Speed. Gra została dodana do usług i teraz każdy zainteresowany dzięki najnowszej promocji wypróbuje Need for Speed Heat w bardzo dobrej cenie.

Kilka godzin wcześniej zapowiedzieliśmy na portalu promocję na EA Access i Origin Access, a teraz wszyscy klienci mogą zapoznać się z ostatnimi wyścigami Ghost Games. Jest to najlepszy moment, by sprawdzić pełną wersję gry.

Need for Speed Heat trafiło na rynek w 2019 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 72-74%. Nie był to wynik, który satysfakcjonowałby wydawcę, więc teraz nad serią będzie czuwać nowe studio. Na początku zmianę zapowiedziało Electronic Arts, a ostatnio nawet samo Criterion Games potwierdziło rozwijanie nowej odsłony.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że Need for Speed Heat otrzymało już ostatnią aktualizację. Twórcy przestali rozwijać pozycję, ale najnowsze pliki wprowadziły na serwery rozgrywkę cross-platformową. Jest to pierwsza pozycja Elektroników oferują tę opcję. Możemy mieć nadzieję, że w przyszłości wydawca będzie znacznie częściej sięgał po tę funkcję.

Źródło: Twitter: OriginInsider i EAAccess

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper