Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.07.2020 14:44
Valhalla
1614V

Assassin's Creed Valhalla. Ubisoft wciąż walczy z wyciekiem

Ubisoft wciąż walczy z wyciekiem dotyczącym AC Valhalli. Francuzi usuwają materiały m.in z YouTube'a, na których można obejrzeć zapis rozgrywki.

Końcówka minionego weekendu nie była zbyt szczęśliwa dla Ubisoftu, bowiem musieli oni radzić sobie z niekontrolowanym wyciekiem z mocno wyczekiwanej pozycji, jaką jest Assassin's Creed Valhalla.

Półgodzinny gameplay przedstawił dosyć wczesny build gry, o czym wspominali dziennikarze, którym było dane już zagrać w najnowszego Assasyna. Produkcja obecnie różni się diametralnie od wersji, którą mogliśmy obejrzeć w nocy z niedzieli na poniedziałek. Deweloperzy wciąż nie wydali oficjalnego oświadczenia informującego z jakiego stanu gry pochodzi ów zapis ani dlaczego pojawił się on w sieci.

Francuzi skupiają się teraz na usunięciu materiałów, które przedstawiają Valhallę. Jest to bardzo trudne zadanie, bowiem wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę frazę: „AC Valhalla leak”, a naszym oczom ukaże się kilkadziesiąt odnośników do YouTube'a czy innych platform, na które można wrzucać filmy. Krótko mówiąc - w sieci nic nie ginie.

Pewne jest to, że gameplay z obecnego stanu gry zobaczymy na zbliżającym się Ubisoft Forward, Cyfrowe wydarzenie odbędzie się wieczorem w nadchodzącą niedzielę, a zobaczymy na nim, oprócz wyżej wymienionego tytułu, na pewno Watch Dogs Legiona oraz być może Far Cry'a 6, o którym plotkuje się w kuluarach.

 

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-07-06-ubisoft-battles-to-remove-leaked-assassins-creed-valhalla-gameplay

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft