Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 16:30
Ubisoft Forward
943V

Ubisoft Forward na nowym zwiastunie. Ubisoft przygotowuje na prezentacje gier

Ubisoft szykuje na wielką prezentację Ubisoft Forward. Gracze mogą liczyć na pokaz wielu ciekawych tytułów, które zmierzają jeszcze na dwie generacje. Na zajawce widzimy między innymi światy z Assassin's Creed: Valhalla oraz Watch Dogs Legion.

Ubisoft mierzy się ze sporym wyzwaniem. Korporacja posiada „największy line-up w historii” i wiele gier AAA musi zadebiutować na rynku do 31 marca 2020 roku. Jak upchać takie tytuły jak Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine, Gods & Monsters, Roller Champions oraz Assassin's Creed Valhalla w kalendarzu premier? Nie będzie to łatwe zadanie, ale szczegóły na pewno poznamy na Ubisoft Forward.

Producent i wydawca przypomina światu o swojej imprezie, która odbędzie się już 12 lipca o 21:00 – na pokazie na pewno nie zabraknie wysokobudżetowych tytułów. To właśnie na tej imprezie zobaczymy między innymi Assassin's Creed: Valhalla.

Francuzi podkreślają, że gracze mogą liczyć nie tylko na pokazy wcześniej ujawnionych pozycji, ale korporacja znalazła czas na przedstawienie kilku nowości. Jak to upchać w takim harmonogramie? Możemy podejrzewać, że część gier otrzyma tylko krótkie zajawki, a premiery odbędą się już w kolejnym roku finansowym (po 31 marca).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Gods & Monsters Rainbow Six Quarantine Roller Champions Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs Legion