Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.07.2020 15:46
Othercide
897V

Othercide. Mroczna, jedna z najciekawszych gier lipca na nowym materiale

Francuscy deweloperzy, odpowiedzialni za mroczną turówkę, jaką jest Othercide, opublikowali nowy materiał przedstawiający główne założenia owego tytułu.

Lightbulb Crew, młodziutkie francuskie studio, opublikowało nowy materiał z nadchodzącego turowego, klimatycznego horroru, jakim jest gra Othercide. Dzięki niemu dowiadujemy się co nieco o nadchodzącej produkcji, która już 28 lipca zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji - PlayStation 4 i Xboksie One.

Twórcy podkreślają, że w ich tytule ogromną rolę odegra fabuła, turowa walka, postacie oraz ich przemyślane rozwijanie. Podczas zabawy na polu bitwy będziemy często podejmować ryzykowne działania, próbując sprytnie podejść, a następnie wyeliminować najeźdźców (czyli naszych antagonistów), którzy pojawili się w fikcyjnym świecie wykreowanym na potrzeby gry.

Pokierujemy drużyną odważnych bohaterek, którym nie straszne jest stawić czoła ogromnym wrogom. Każda z kobiet wyróżnia się odmiennymi stylami walki - jedna z nich woli wyprowadzać ostre cięcia swoim mieczem, a inna preferuje konfrontacje na odległość, podczas których użyje swoich broni.

 

Źródło: https://www.rpgsite.net/news/9953-othercide-dev-diary-2-tactical-rpg-combat

Tagi: Focus Home Interactive Lightbulb Crew Othercide