Iza Łęcka Iza Łęcka 03.07.2020 09:34
Giancarlo Esposito
791V

Gwiazda Breaking Bad wystąpi w wielkiej grze. Giancarlo Esposito idealnym kandydatem do Far Cry 6?

W lipcu poznamy nową, wysokobudżetową produkcję, w której rolę otrzymał Giancarlo Esposito. Aktor nie może jeszcze zdradzić szczegółów projektu, choć jak podkreślił, będziemy mieć do czynienia z czymś naprawdę dużym. Automatycznie pojawiły się głosy, według których gwiazda „Breaking Bad” zagra antagonistę w Far Cry 6.

Giancarlo Esposito od lat pracuje na planach różnych produkcji. W ostatnim czasie aktor wcielił się w Moffa Gideona („The Mandalorian”), choć wielu fanów seriali przede wszystkim kojarzy go z roli w „Breaking Bad” oraz „Better Call Saul” (Gus Fring).

Coraz bliższe wydaje się wkroczenie aktora do branży gier. W ostatnim wywiadzie Esposito zdradził, że wystąpił w wielkiej produkcji, ale aktualnie nie może potwierdzić jaka to rola. Co więcej, odnosząc się do wspomnianego wywiadu, Daniel Ahmad (starszy analityk Niko Partners) potwierdził, że tytuł zostanie ujawniony w lipcu.

Angaż aktora wywołał spore poruszenie w branży, a dziennikarze snują domysły i typują, w jakim tytule może pojawić się Giancarlo Esposito? Jeff Grubb z Venturebeat jest przekonany, że artysta idealnie nadaje się na kolejnego antagonistę serii Far Cry. Analizując ostatnie role zainteresowanego, można śmiało przyznać, że wcielenie się w charakterystyczną, niebezpieczną i nieprzewidywalną postać (a tacy są zazwyczaj główni antagoniści w serii Far Cry) pasowałoby do wizerunku aktora. Są to wyłącznie przypuszczenia, ale trzeba podkreślić, że Ubisoft może ujawnić tytuł podczas zbliżającego się Ubisoft Forward, które zostało zaplanowane na 12 lipca.

Jak na razie nie możemy potwierdzić, czy Giancarlo Esposito został zatrudniony przez Ubisoft, ale jednego jesteśmy  pewni: w lipcu poznamy pozycję, w której pojawi się aktor. W jakiej roli widzielibyście gwiazdę „Breaking Bad”?

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/breaking-bads-giancarlo-esposito-is-working-on-a-b/1100-6479253 + https://venturebeat.com/2020/07/02/breaking-bad-star-giancarlo-esposito-has-to-be-the-next-far-cry-villain-right/

Tagi: breaking bad far cry Giancarlo Esposito