Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 16:39
PS Plus
15480V

PS Plus z grami za 830 zł. PlayStation Polska zachęca do oferty

PlayStation Polska zachęca graczy do zainwestowania w PS Plus. Klienci mogą zgarnąć gry o równowartości 830 zł i w zasadzie jest to ostatni moment, by pobrać taki zestaw. Już jutro nastąpi zmiana tytułów z PlayStation Plus.

Lipiec to bardzo ciekawy miesiąc dla posiadacze PS4. Gracze mogą liczyć aż na trzy produkcje z oferty PS Plus, ponieważ Sony świętuje 10 lat od powstania usługi. Firma zaproponowała nawet darmowy motyw, który możecie pobrać i dzięki niemu upiększyć ekran PlayStation 4.

Wymiana produkcji z czerwcowej na lipcową ofertę PlayStation Plus nastąpi już jutro, więc dzisiaj macie ostatnią szansę, by ściągnąć tytuły z już ubiegłego miesiąca, a po kilkunastu godzinach pobierzecie najnowsze pozycje. PlayStation Polska wylicza, że zainteresowani otrzymają gry o równowartości 830 zł – dane na podstawie cen z PlayStation Store (stan na 12 czerwca).

Trudno tutaj w zasadzie narzekać, ponieważ otrzymamy aż cztery gry AAA i jeden ciekawy tytuł, który został dodany do czerwcowego zestawienia w ramach bonusu.

Poznajcie również historię gracza, który przez przypadek wydał ponad 4000 zł na abonament PlayStation Plus.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4 sony