Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 20:28
PS Plus Sony 11 lat
13305V

PS Plus do 2031 roku. Gracz przez przypadek wydał ponad 4000 zł na PlayStation Plus

Nie znamy dokładnych planów dotyczących PS Plus na PS5, ale jeden z graczy może mieć pewność, że nawet pod koniec następnej generacji lub na początku kolejnej będzie mógł korzystać z usługi PlayStation Plus. Fan Apex Legends przypadkowo wydał ponad 1000 dolarów na usługę Sony.

Jak często zdarza się Wam kupić coś przez przypadek? Szczerze mówiąc ja nie miałem jeszcze takiej sytuacji, ale Zeus (znany gracz i streamer Apex Legends) wydał dokładnie 1016.94 dolarów na PS Plus.

Początkowo zainteresowany myślał, że ktoś wkradł się na jego konto i zdecydował się na spore zakupy, a później zauważył, że podczas rozgrywki na PC, w tle cały czas było włączone PlayStation 4 i przez przypadek kontroler sam kupował abonament PS Plus. W rezultacie gracz może pochwalić się członkostwem PS Plus do 2031 roku.

Sytuacja może i wydaje się zabawna, jednak trzeba sobie uświadomić, że Sony nie oferuje zwrotów za abonamenty. Mam jednak wrażenie, że tym razem firma może zrobić wyjątek – raczej trudno sobie wyobrazić, że ktokolwiek zdecydowałby się na taki zakup. Zeus pewnie będzie musiał zgłosić się do obsługi klienta i wytłumaczyć pracownikom Sony swój nietypowy problem.

Co jednak ciekawe, Sony w poniedziałek świętowało 10 lat PlayStation Plus, więc Zeus w zasadzie kupił abonament na dłużej niż faktycznie usługa jest dostępna na rynku. Sprawdźcie najnowszą ofertę PS Plus i pobierzcie darmowy motyw.

Źródło: https://www.psu.com/news/apex-legends-player-accidentally-spends-1000-on-ps-plus-memberships-lasting-until-2031/

Tagi: playstation plus ps plus ps4 Sony