Iza Łęcka Iza Łęcka 06.07.2020 11:55
Dying Light 2 Techland
1592V

Dying Light 2 może wkrótce otrzymać datę premiery. Gracze znaleźli ciekawą poszlakę

Techland już od dawna nie rozpieszcza nas nowymi doniesieniami dotyczącymi Dying Light 2, ale gracze wierzą, że informacja podana przez Asus zwiastuje szczegóły premiery. Nabywcy sprzętu otrzymają zestaw gier polskiego studia.

Ostatnie dni upłynęły dla Techlandu pod znakiem promocji Dying Light Hellraid. Rozszerzenie otrzymało zwiastun z datą premiery, mogliśmy również zobaczyć porównanie oprawy. Gracze, którzy z niecierpliwością oczekują informacji zwiastujących nadejście kontynuacji historii z 2015 roku, już za niedługo mogą zostać pozytywnie zaskoczeni.

Asus rozpoczął kampanię promocyjną, dzięki której gracze mogą zgarnąć kody na Dying Light oraz Dying Light 2. Wystarczy w wyznaczonym terminie (od 1 lipca do 31 sierpnia) zakupić wskazany przez producenta sprzęt, by od 15 lipca do 13 września móc odebrać klucze na obydwie produkcje – gry będą dostępne na Steamie.

Część graczy uważa, że dzięki opisanej wyżej promocji w końcu będziemy mogli poznać datę premiery Dying Light 2. Techland może ogłosić termin debiutu w najbliższych dniach, by w wyznaczonym czasie korzystający z okazji mogli dodać do swoich kont na Steamie przedpremierowy klucz.

W maju Techland potwierdził, że Dying Light 2 znajduje się na ostatniej prostej. Jeśli produkcja miałaby wylądować na dwóch generacjach, premiera pod koniec 2020 roku wydaje się najdogodniejszym terminem.

Dying Light 2 promocja

Źródło: https://www.dualshockers.com/dying-light-2-release-date-might-be-revealed-in-the-coming-weeks/

Tagi: asus data premiery Dying Light 2 promocja Techland