Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2020 12:45
Hellraid
1270V

Dying Light - Hellraid na porównaniu wizualnym. Techland nie porzucił pracy grafików

Na premierę Dying Light 2 jeszcze trochę poczekamy. W międzyczasie Techland szykuje dla nas atrakcję w postaci Dying Light Hellraid, czyli pełnoprawne rozszerzenie popularnej gry.

Techland jeszcze w 2013 r. zapowiadał, że tworzy Hellraid, które miało być tytułem standalone (gra doczekała się nawet prezentacji gameplayu). Ostatecznie zapadała jednak decyzja, by nie wydawać tego projektu jako samodzielnego tytułu, tylko rozszerzenia do niezwykle popularnego Dying Light.

Dzięki temu, że przez lata doczekaliśmy się prezentacji gameplayu z Hellraid, możemy teraz porównać jakość graficzną, zestawiając materiały z 2013 i 2014 roku z opublikowanym niedawno trailerem.

Materiał wideo zestawiający podobne scenki i tych samych przeciwników z Hellraid i rozszerzenia w postaci Dying Light: Hellraid przygotował Cycu1 na swoim youtubowym kanale. Jak widać Techland znacznie dopracował grafikę (przede wszystkim oświetlenie) z projektu, który powstawał na silniku Chrome Engine 6, czyli autorskiej technologii Techlandu, zasilającej również Dying Light.

Po więcej informacji i materiałów z Dying Light - Hellraid odsyłam was tutaj.

Źródło: Cycu1/Youtube

Tagi: Dying Light - Hellraid Techland Techland Publishing