Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 18:06
Dying Light Hellraid
2360V

Dying Light: Hellraid ma datę premiery. Zwiastun pokazuje rozgrywkę

Techland przerywa kolejną ciszę i potwierdza szczegóły Dying Light: Hellraid. Produkcja zadebiutuje już w przyszłym miesiącu i dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy fragment rozgrywki z rozszerzenia. 

Techland wciąż nie potwierdza ostatecznej daty premiery Dying Light 2, ale zamiast tego poznaliśmy szczegóły Dying Light - Hellraid. Rozszerzenie do wielkiej produkcji rodzimego studia trafi na rynek już 23 lipca i nowa zawartość będzie od początku dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Na zaprezentowanym zwiastunie powinniście zobaczyć znanych przeciwników – Techland jeszcze kilka lat temu opracowywał Hellraid i na przedstawianych wcześniej materiałach pojawiali się rywale, których widzimy na najnowszym trailerze.

Gracze mogą szykować się do biegania po kolejnych lochach przeładowanych między innymi kościotrupami. Pod względem walki otrzymamy pewnie skromne odświeżenie głównego Dying Light, jednak na rewolucję i nową jakość przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

Chcecie sprawdzić Dying Light Hellraid? Zamawiając grę otrzymacie dostęp do bety, która rozpocznie się dzisiaj i będzie trwać do 29 czerwca. Testy odbędą się na Steam.

Techland w ostatnim czasie wspomniał, że Dying Light 2 jest „na ostatniej prostej”, jednak wciąż w tym wypadku czekamy na ostateczne szczegóły dotyczące premiery. Możemy mieć pewność, że w rozwijanie projektu nie będzie już zaangażowany Chris Avellone.

Źródło: https://www.ign.com/articles/dying-light-hellraid-dlc-release-date-set-for-july

Tagi: Dying Light - Hellraid Techland Techland Publishing