Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2020 00:10
GTA 5 na PlayStation 5
5548V

GTA 5 na PS5. Gracze są sfrustrowani decyzją o wydaniu gry na kolejną generację

Wygląda na to, że społeczność fanów gier wideo niezbyt radośnie przyjęła informacje o wydaniu kolejnej wersji GTA 5, zamiast zapowiedzi kolejnej odsłony serii. 

Zapowiedź Grand Theft Auto V, która miała miejsce przy okazji ostatniego PS5 The Future of Gaming, została przyjęta z ogromnym zawodem. Gdy tylko pojawiło się logo Rockstar, fani wstrzymali oddech, licząc, że wreszcie doczekamy się kolejnej odsłony jednej z najbardziej popularnych serii gier na świecie. 

Jak już wiemy, tak się nie stało, a my dostaliśmy informacje o pojawieniu się GTA V także na przyszłej generacji konsol. Biorąc pod uwagę rozmiar nadziei, a następnie szybkie ich rozdmuchanie, reakcja fanów nie może zaskakiwać. Ci od dawna czekają na nową część, albowiem jeszcze nigdy nie przyszło nam czekać siedem lat na kolejną. Tymczasem końca nie widać

Gracze dają wyraz swojemu niezadowoleniu we wszystkich rejonach Internetu, a najbardziej widoczne jest to w serwisie YouTube, gdzie pod wspomnianą wyżej zapowiedzią jest aktualnie zaledwie 36 tysięcy ocen pozytywnych i aż 53 tysiące negatywnych. Jest to stosunek niezwykle wymowny. W komentarzach można natknąć się na masę obraźliwych tekstów kierowanych do twórców, a większość oparta jest o zarzuty odnośnie do spieniężania wszystkiego, co tylko się da.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Jestem bardzo ciekaw, jak zapatrujecie się na taki ruch ze strony Rockstara i czy wpisujecie się w grono przeciwników takich praktyk. 

Źródło: YouTube

Tagi: Grand Theft Auto V rockstar Rockstar North