Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 14:31
GTA 5
20302V

GTA 5 na PS5 wyśmiewane przez Elona Muska. Współzałożyciel Tesli dołączył do krytykujących graczy

GTA 5 zmierza na nową generację, gracze narzekają na nowe wydania i nawet Elon Musk postanowił wykorzystać sytuację i zabłysnął na Twitterze. Szef Tesli pokazuje, jak Rockstar korzysta z esencji Grand Theft Auto 5.

Na The Future of Gaming zobaczyliśmy nowy zwiastun GTA 5, który potwierdził przygotowanie gry na PlayStation 5, a później deweloperzy zapowiedzieli prace nad wydaniem przeznaczonym na Xboksa Series X.

Od tego czasu gracze głośno krytykują Rockstar za ciągłe żerowanie na marce Grand Theft Auto 5, bo choć gra ma już swoje lata, to jednak deweloperzy chcą na następnej generacji ponownie przedstawić historię trzech gangsterów. W swoim czasie pisaliśmy o narzekaniach społeczności, ostatnio mogliśmy spojrzeć na zwiastun „GTA 5 na PlayStation 10”, a teraz sytuację wykorzystał Elon Musk.

Współzałożyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company postanowił dołączyć do graczy i ocenić działania Rockstar. Elon Musk pokazał, jak Rockstar wyciska GTA 5:

Pod wiadomością Muska znajduje się już ponad 3 tysiące komentarzy, wśród których łatwo można znaleźć poparcie do CEO Tesli. Jego wiadomość została udostępniona przez ponad 60 tysięcy użytkowników, a grafika zebrała ponad 367 tysięcy pozytywnych reakcji.

Źródło: Twitter: elonmusk

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North