GTA 5 na PS5 i Xboksa Series X! Gra otrzyma wiele ulepszeń

Gry
8450V
GTA 5 na PS5 i Xboksa Series X! Gra otrzyma wiele ulepszeń
Wojciech Gruszczyk | 11.06.2020, 22:08

Kolejna plotka została potwierdzona. Rockstar opracowuje grę na PS5 i GTA 5 trafi na konsolę nowej generacji od Sony. Tytuł został zapowiedziany na imprezie PS5 The Future of Gaming i otrzyma szereg ulepszeń.

Na PS5 The Future of Gaming pojawił się Rockstar. Twórcy serii Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption przygotowują odświeżoną produkcję na PlayStation 5. Gracze mogą liczyć, że w 2021 roku zagrają w GTA 5 na PS5 i GTA Online będzie dostępne na konsoli Sony za darmo.

Dalsza część tekstu pod wideo

GTA 5 na PS5 i Xboksa Series X! 

Rockstar potwierdziło, że GTA 5 na nowej generacji otrzyma szereg ulepszeń. Gracze mogą liczyć na lepszą oprawę, większą wydajność czy też wykorzystanie wszystkich atutów next-genów. W GTA Online pojawi się także ekskluzywna zawartość, która będzie dostępna tylko na „nowych konsolach oraz PC”.

W drugiej połowie 2021 roku zadebiutuje również nowa, samodzielna wersja GTA Online, która będzie dostępna za darmo wyłącznie dla graczy PlayStation 5 przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, wszyscy członkowie PlayStation Plus na PlayStation 4 otrzymają GTA $1,000,000.

[Aktualizacja #1]

Microsoft potwierdził, że GTA 5 trafi także na Xboksa Series X.

Źródło: własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper