Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2020 07:00
Crysis Remastered
4100V

Crysis Remastered na zwiastunie i z datą premiery. Wyciekły materiały i szczegóły gry

Crytek ma duże problemy z dopilnowaniem informacji i materiałów z Crysis Remastered. Studio wczoraj zapowiedziało prezentację tytułu, tymczasem już dzisiaj wszystkie konkrety o grze trafiły do Sieci. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery.

Kampania promocyjna Crysis Remastered przypomina żart. Pierwsze informacje o produkcji wyciekły przed ujawnieniem tytułu, następnie na stronie studia zostały przedstawione konkrety, a dopiero w kolejnym kroku Crytek potwierdził prace nad grą. Twórcy nie mogli zaintrygować graczy publikacją pierwszej zajawki, gdyż materiał został udostępniony na Twitterze przez jednego z partnerów studia.

Teraz jesteśmy świadkami bardzo podobnej sytuacji. Crysis Remastered pojawił się w sklepie Microsoftu, który zdradza niemal wszystkie szczegóły gry. Produkcja zadebiutuje 23 lipca 2020 roku, zajmuje 7,01GB i zaoferuje rozgrywkę w 4K Ultra HD ze wsparciem HDR10.

Sklep korporacji z Redmond zdradza dosłownie wszystko:

Klasyczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby od firmy Crytek powraca z pełną akcji rozgrywką, światem trybu piaskownicy i porywającymi, epickimi bitwami, które kochasz od początku — teraz z odświeżoną grafiką zoptymalizowaną dla sprzętu nowej generacji.

Ubierz się: szybkość, siła, pancerz i maskowanie Twojego nanokombinezonu pozwalają na kreatywne rozwiązania w przypadku każdego rodzaju walki.

Adaptuj: w nieustannie zmieniającym się środowisku dostosowuj swoją taktykę, aby dominować na polach bitew, od zamarzniętej dżungli po środowiska Obcych.

Dostosowuj: ogromny arsenał broni modułowej z opcjami sięgającymi od broni eksperymentalnej po broń Obcych, zapewnia bezprecedensową kontrolę nad stylem gry.

Podbijaj: sztuczna inteligencja przypominająca żywego wroga wymaga strategicznego i elastycznego stylu gry, ponieważ nowe wyzwania — w tym pole bitwy o zerowej grawitacji — wymagają od graczy podejmowania ofensywy i działań wyprzedzających.

Odkrywaj: wybierz swoją własną drogę przez otwarty świat Crysis, niszcząc przeszkody, prowadząc pojazdy i wykorzystując środowisko przeciwko wrogom.

Microsoft przedstawił również zwiastun oraz pierwsze screeny. Nie poznaliśmy jedynie ceny — to może być jedyna wiadomość, która zostanie ujawniona przez Niemców.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/crysis-remastered-launch-edition/9pjn9r7bcfpx?activetab=pivot:overviewtab

Tagi: Crysis Remastered Crytek