Iza Łęcka Iza Łęcka 01.07.2020 11:06
death stranding pc sam porter
1155V

Death Stranding na nowym zwiastunie. Hideo Kojima podkreśla jakość gry i nową zawartość

Death Stranding otrzymało nowy zwiastun przypominający graczom o premierze produkcji na komputerach osobistych. Hideo Kojima chwali się pozytywnymi opiniami recenzentów i nową zawartością. Sprawdźcie materiał.

Listopad zeszłego roku był wyjątkowym miesiącem dla wielu graczy korzystających z PlayStation 4 – wtedy to mogli zapoznać się z najnowszą produkcją Kojima Productions. Po użytkownikach PlayStation przyszedł czas na entuzjastów rozgrywki na komputerach osobistych. Choć trzeba było czekać nieco dłużej, już 14 lipca nowi gracze wyruszą w klimatyczną podróż z Samem Porterem Bridgesem.

Z okazji zbliżającej się premiery opublikowano najnowszy trailer. Na materiale możecie nie tylko zobaczyć klimatyczne ujęcia, przedstawienie artystów biorących udział w produkcji, ale i zestawienie dodatkowej zawartości na jaką można liczyć przy zakupie wersji PC.

Jeżeli planujecie zatopić się w Death Stranding na PC, sprawdźcie szczegółowe wymagania sprzętowe. Tymczasem reszcie graczy, którzy już poznali klimatyczną historię, pozostaje oczekiwać na kolejną grę Kojimy – twórca od jakiegoś czasu opracowuje wstępne koncepcje następnej produkcji.

Źródło: YouTube.com 505 Games

Tagi: 505 Games Death Stranding Kojima Productions PC Sony Interactive Entertainment trailer