Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2020 10:23
Call of Duty: Warzone Alchemik
2587V

Call of Duty: Warzone już z 200 graczami na mapie. Wielka aktualizacja do pobrania

Na serwerach Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare zagościła już nowa aktualizacja. Gracze muszą ponownie pobrać pakiet plików o sporym rozmiarze, który wprowadzi między innymi możliwość uczestniczenia w 200-osobowych pojedynkach Battle Royale.

Infinity Ward wczoraj zapowiedziało aktualizację, która jest już dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Jeśli planujecie wieczorną sesję strzelania to poświęćcie nieco więcej czasu na przygotowania, ponieważ ponownie będzie trzeba pobrać nawet 36GB danych.

W zależności od posiadanej platformy, posiadacze Call of Duty: Modern Warfare muszą ściągnąć aktualizację ważącą od 22 do 36 GB. Dodatkowo, został opublikowany kolejny pakiet plików ważący około 3,5GB. Gracze Call of Duty: Warzone (bez MW) muszą liczyć się z pobieraniem od 22 do 30GB. Warto przypomnieć, że w połowie miesiąca twórcy Call of Duty: Modern Warfare udostępnili kilka podpowiedzi umożliwiających zmniejszenie rozmiaru gry.

Wśród nowości na arenie Call of Duty: Warzone oprócz 200-osobowych pojedynków można wskazać kontrakt „Supply Run”, który po aktywacji nakieruje zespół na najbliższy sklep, gdzie skorzystamy ze zniżek.

Activision i Infinity Ward proponują także Warzone Starter Pack, który za cenę 4,99 dolarów (oferta pojawi się dzisiaj w Polsce) pozwoli zdobyć między innymi nową skórkę alchemika. Poniżej przedstawiono szczegóły nowego zestawu:

Call of Duty Warzone Starter Pack

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-warzone-adding-200player-mode-in-big-/1100-6479096/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Warzone Infinity Ward