Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 19:00
Call of Duty: Warzone
1658V

Call of Duty: Warzone z 200 graczami na mapie. Twórcy szykują fanów na atrakcje

Od kilku miesięcy czekamy na ten moment. Infinity Ward właśnie opublikowało zajawkę 200-osobowych starć w Call of Duty: Warzone. Gracze mogą szykować się na wielkie pojedynki, które zostaną udostępnione już wkrótce.

O wielkich pojedynkach w Call of Duty: Warzone wiemy od miesięcy. W pierwszym przecieku dotyczącym gry pojawiła się wzmianka o rywalizacji 200 graczy na jednej mapie. Później deweloperzy potwierdzili, że nowa technologia zapewni takie atrakcje, ale wciąż czekaliśmy na udostępnienie powiększonego trybu.

Teraz możemy potwierdzić, że przyjemności nadciągają. Deweloperzy właśnie opublikowali wiadomość, w której podkreślają, że potrzebują większego samolotu:

Call of Duty: Warzone będzie pierwszym Battle Royale, które zapewni takie atrakcje. Sytuacja jest interesująca z jeszcze jednego powodu – zapowiedź nadciąga w momencie, gdy Ubisoft szykuje graczy na nowe IP.

Deweloperzy potwierdzili szczegóły: 30 czerwca (jutro!) zostanie opublikowana aktualizacja z 200-osobowym trybem Battle Royale (czasowe wydarzenie), nową bronią, nową mapą do trybu multiplayer oraz nowym operatorem. Wariant jest częścią 4. sezonu.

Call of Duty Warzone 200 osób

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward