Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 16:08
Ghost of Tsushima Nadciąga Burza
2925V

Ghost of Tsushima na świetnym zwiastunie. Na PS4 „nadciąga burza”

Sony właśnie zaprezentowało nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Materiał w mocny sposób zapowiada wydarzenia i przygotowuje graczy na „burzę”. Zobaczcie trailer i szykujcie się na wielką premierę gry.

Pod koniec roku na rynku zadebiutuje PS5, jednak Sony nie może jeszcze skupiać się wyłącznie na promocji nowej generacji. Po rekordowym The Last of Us 2, nadciąga Ghost of Tsushima, które również może zaliczyć świetne wyniki i zapewnić graczom mnóstwo frajdy.

„Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha.”

Najnowszy materiał nie jest specjalnie rozbudowany, ale jest zdecydowanie jednym z najlepszych, które prezentuje nowe IP od Sucker Punch Productions. Autorzy serii inFamous już w przyszłym miesiącu zaproszą graczy na wielką przygodę i trailer dobrze zapowiada wydarzenia.

Już wczoraj prezentowaliśmy japońskie zwiastuny gry, ale jestem przekonany, że „Nadciąga burza” zainteresuje wielu naszych czytelników. Sprawdźcie także koncepcję na specjalne wydanie PS5 upiększone motywem z Ghost of Tsushimy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch