Ghost of Tsushima na świetnym zwiastunie. Na PS4 „nadciąga burza”

Gry
3258V
Ghost of Tsushima na świetnym zwiastunie. Na PS4 „nadciąga burza”
Wojciech Gruszczyk | 29.06.2020, 16:08

Sony właśnie zaprezentowało nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Materiał w mocny sposób zapowiada wydarzenia i przygotowuje graczy na „burzę”. Zobaczcie trailer i szykujcie się na wielką premierę gry.

Pod koniec roku na rynku zadebiutuje PS5, jednak Sony nie może jeszcze skupiać się wyłącznie na promocji nowej generacji. Po rekordowym The Last of Us 2, nadciąga Ghost of Tsushima, które również może zaliczyć świetne wyniki i zapewnić graczom mnóstwo frajdy.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha.”

Najnowszy materiał nie jest specjalnie rozbudowany, ale jest zdecydowanie jednym z najlepszych, które prezentuje nowe IP od Sucker Punch Productions. Autorzy serii inFamous już w przyszłym miesiącu zaproszą graczy na wielką przygodę i trailer dobrze zapowiada wydarzenia.

Już wczoraj prezentowaliśmy japońskie zwiastuny gry, ale jestem przekonany, że „Nadciąga burza” zainteresuje wielu naszych czytelników. Sprawdźcie także koncepcję na specjalne wydanie PS5 upiększone motywem z Ghost of Tsushimy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper