Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.06.2020 11:30
Ghost of Tsushima zwiastun
1408V

Ghost of Tsushima na nowych, japońskich zwiastunach. Krótkie wideo zapowiadają fantastyczną przygodę

Nadchodzący projekt od Sucker Punch doczekał się nowych zwiastunów kierowanych do mieszkańców Japonii. Choć są one wyjątkowo krótkie, to świetnie prezentują klimat wyczekiwanej gry. 

Ghost of Tsushima to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Projekt zadebiutuje już za mniej niż 3 tygodnie, a każde kolejne materiały coraz bardziej imponują. Fani na całym świecie czekają, by móc wejść do świata XIII-wiecznej Japonii i przeprowadzić samotną vendettę na oprawcach. 

Japoński oddział PlayStation opublikował kolejne świetne zwiastuny, które kierowane są głównie do odbiorców z Kraju Kwitnącej Wiśni i biorąc pod uwagę ich długość, wykorzystywane będą w formie spotów reklamowych w tamtejszej telewizji. Osoby, które uważnie oglądały oficjalny zwiastun sprzed dwóch tygodni, wiedzą doskonale, że nowe prezentują najbardziej emocjonalne sceny z tamtego. 

Oba warto jednak obejrzeć, albowiem w skondensowanej formie pozwalają nam zanurzyć się w klimat tytułu i jeszcze bardziej podkręcić skalę oczekiwań. Bez wątpienia czeka nas wspaniała przygoda, która ma potencjał, by być jedną z najlepszych, jakie pojawiły się na tej generacji konsol. Premiera już 17 lipca 2020 roku

Źródło: YouTube

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch