Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.06.2020 08:30
Ghost of Tsushima konsola PS5
2524V

PS5 w wersji Ghost of Tsushima. Fani puszczają wodze fantazji i imponują kreatywnością

Pokaz nadchodzącej konsoli od Sony był wielkim wydarzeniem dla wielu graczy i szczególnie zmotywował wszelkich grafików do przedstawiania swoich wyśnionych wersji limitowanych. 

Ghost of Tsushima to jedna z ostatnich dużych gier, jakie zadebiutują wyłącznie na PlayStation 4. Projekt wygląda znakomicie, a ostatnie grafiki koncepcyjne zachwyciły fanów. Wizualnie jest rzeczywiście znakomicie, a klimat XIII-wiecznej Azji wylewa się a każdego materiału związanego z projektem. 

Nie dziwi więc, że hobbystycznie graficy korzystają z elementów związanych z tytułem od Sucker Punch. Świetnym przykładem jest choćby praca użytkownika kryjącego się na Twitterze pod nickiem "XBOXPOPE", który stworzył znakomity fan art PlayStation 5 w stylu Ghost of Tsushima.

Muszę przyznać, że bardzo trafia w mój gust i jestem pewien, że dla wielu fanów kultury azjatyckiej byłby spełnieniem marzeń. Bez wątpienia świetny efekt robi połączenie czarno-czerwonej kolorystyki na konsoli, na którą liczy wielu chętnych na zakup konsoli następnej generacji od Sony. 

Zdaje się, że w ostatnich dniach jest to niezwykle modna zabawa i ostatnio mogliśmy oglądać podobne zagrywki w przypadku choćby "fanowskich" wersji PS5 w stylu God of War i Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/06/ghost_of_tsushima_ps5_console_concept_is_sharper_than_a_samurai_sword

Tagi: Ghost of a Tale Ghost of Tsushima SeithCG Sony Interactive Entertainment Sucker Punch