Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 15:16
Cyberpunk 2077 GTA Mode
1794V

Cyberpunk 2077 zapewni „GTA Mode”. Gracze mogą swobodnie cieszyć się rozgrywką

Cyberpunk 2077 zaoferuje pełnoprawną historię na wiele godzin, ale nie oznacza to, że deweloperzy nie zapewnią nam pełnej swobody zabawy. Tytuł Polaków zaoferuje klasyczny „GTA Mode”.

Na ostatnim pokazie CD Projektu RED otrzymaliśmy zwiastun Cyberpunka 2077 oraz spojrzeliśmy na sporo fragmentów rozgrywki. Roger miał nawet okazję poznać początek historii, jednak nie możemy zapomnieć o jednym – nie samą fabułą człowiek żyje.

Redakcja PCGamesN potwierdza, że w Cyberpunk 2077 otrzymamy swobodę rozgrywki. Max Pears z CD Projekt RED potwierdził pojawienie się w grze „trybu GTA” – gracze mogą bez problemu cieszyć się szaleństwem na ulicach i jeśli nie mają wyrzutów sumienia, to będą korzystać ze wszystkich uroków produkcji. Sytuacja jednak ma się zmienić w momencie, gdy zaczniemy wykonywać misje – wtedy dostrzeżemy wiele opcji, które mają zachęcać do bardziej rozważnej gry.

„Jeśli chcesz cieszyć się szaleństwem i nie masz wyrzutów sumienia, jest taka opcja i nie mamy z tym problemu. Jednak gdy zaczniesz grać w misje i zobaczysz wiele dostępnych opcji, myślę, że to sprawi, że gracze zatrzymają się i zastanowią, zanim zrobią coś lekkomyślnego. Widzieliśmy wielu ludzi domyślnie korzystających z tego „trybu GTA”, a następnie po chwili zdali oni sobie sprawę, jak wiele rzeczy się różni i dostosowali rozgrywkę.”

Zdaniem Pearsa gracze po zobaczeniu, jak wiele omija ich podczas „GTA Mode” mają chętnie wracać do bardziej przemyślanej rozgrywki, w której będą czerpać garściami z fabuły i zaczną doceniać uroki normalnej rozgrywki nastawionej na opowieść.

Zamierzacie zakosztować w szaleństwie Night City i zmierzycie się ze wszystkimi urokami miasta czy raczej planujecie spokojniejszą rozgrywkę nastawioną na fabułę?

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-allows-you-to-play-in-gta-mode-but-cdpr-reckons-you-will-adjust/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077