Iza Łęcka Iza Łęcka 29.06.2020 09:57
PS5 x Cyberpunk 2077
2887V

PS5 upiększone motywami Cyberpunka 2077 i Horizon Forbidden West

Powstają kolejne ciekawe wersje PlayStation 5, które prezentują ogromny potencjał drzemiący w designie obudowy. Sony może sprytnie wykorzystać okazję, by systematycznie oferować graczom efektowne edycje next-genowej konsoli. 

PS5 zostało aktualnie zapowiedziane w jednej wersji, choć pojawienie się odpicowanych, oficjalnych modeli wydaje się tylko kwestią czasu. Już wcześniej widzieliśmy projekty związane z kilkoma tytułami (God of War, Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima), jednak najnowsze propozycje są równie interesujące.

XboxPope, który jakiś czas temu chwalił się klimatycznymi projektami Xboksa Series X, obecnie opracował nowe koncepcje na PlayStation 5. Jego wizje są na tyle estetyczne i pomysłowe, że producenci mogliby pokusić się o wypuszczenie na rynek wskazanych edycji – za każdym razem autor wykorzystuje znane motywy.

Stylowo prezentuje się PS5 z elementami z Horizon Forbidden West – nie od dziś wiadomo, że Sony lubi odświeżać wygląd konsol przez wykorzystanie własnych IP, jednak czy już w przyszłym roku doczekamy się pierwszej, limitowanej PlayStation 5?

Źródło: Twitter: XboxPope

Tagi: Cyberpunk 2077 Horizon Forbidden West PlayStation 5 PS5 Sony