Iza Łęcka Iza Łęcka 27.06.2020 00:12
PS5 God of War
6719V

PS5 w wersji God of War oraz Cyberpunk 2077. Fani upiększają konsolę Sony

Sony zaprezentowało PS5, którego design rozbudził kreatywność kolejnych graczy, prezentujących sprzęt w nowych wersjach. Najnowsze projekty najpewniej nigdy nie zostaną zrealizowane, choć trzeba przyznać, że PlayStation 5 w edycji God of War prezentuje się majestatycznie.

Japoński producent podczas The Future of Gaming ujawnił wygląd PS5. W międzyczasie mogliśmy zobaczyć zdjęcie urządzenia wprost z fabryki, co dobitnie potwierdziło z jak sporej wielkości sprzętem będziemy mieć do czynienia. Pomimo wielkiego potencjału, przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na specjalne wydania przygotowane przez Sony. Korporacja chce w przyszłości przedstawiać różnorodne wersje PS5, co jednak nie zniechęca graczy do tworzenia różnorodnych projektów.

Najnowsza propozycje nie stanowią zwykłego odświeżenie kolorów - autorzy umieścili na boku konsoli motywy z dwóch gier: God of War oraz Cyberpunka 2077. Ten pierwszy przypadł do gustu nawet Cory'emu Balrogowi, twórcy najnowszej przygody Kratosa, który opublikował grafikę na swoim Twitterze:

Na pokaz upiększonych i nawiązujących do najpopularniejszych IP wydań PS5 najpewniej będziemy musieli poczekać przynajmniej kilkanaście miesięcy. Mam jednak nadzieję, że Sony jak najszybciej zaprezentuje również czarne wydanie, które w mojej opinii będzie wyglądało lepiej od aktualnie ujawnionego.

Źródło: Twitter: r8mi8 + GodofWar_ES + corybarlog

Tagi: Cyberpunk 2077 god of war PlayStation 5 PS5 sony