Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 10:15
Ghost of Tsushima grafiki koncepcyjne
1384V

Ghost of Tsushima. Nowe grafiki koncepcyjne od twórców z Sucker Punch robią wielkie wrażenie

Do premiery najnowszego projektu od Sucker Punch zostało już zaledwie 20 dni, więc twórcy decydują się jeszcze bardziej podsycać nasze oczekiwania. 

Ghost of Tsushima to jedna z ostatnich gier AAA, które w dniu debiutu pojawią się wyłącznie na PlayStation 4. (przynajmniej w dniu premiery). Tytuł ma być dopracowany w każdym calu, więc nie może dziwić, jak bardzo jest wyczekiwany. Czas pokaże, czy jest tak dobrze, jak się zapowiada. Na szczęście wczoraj dowiedzieliśmy się, że pierwsze opinie o projekcie poznamy już 14 lipca. 

Aby umilić nam (a pewnie także nieco podsycić) oczekiwanie do debiutu, twórcy podzielili się, za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, czterema grafikami koncepcyjnymi, które przedstawiają malowniczy świat gry. Cóż, czego by nie powiedzieć, klimat XIII-wiecznej Japonii wręcz wylewa się ze zdjęć. 

Ujęcia pokazują nam zupełnie różne scenerie. Dwa z nich przedstawiają nam nieco chłodniejszy krajobraz (jedno z nich nawet jawną, zimową aurę), a pozostałe to mroczna perspektywa bramy w wietrzny dzień oraz świetny rzut okiem na naszego samurajskiego jeźdźca (genialne na tapetę)! Koniecznie rzućcie okiem, bo jest się czym zachwycać.

Premiera Ghost of Tsushima już 17 lipca, oczywiście wyłącznie na PlayStation 4!

Źródło: twitter.com/SuckerPunchProd

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch