Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 15:19
Ghost of Tsushima PS4
1758V

Ghost of Tsushima na świetnym zwiastunie. Japończycy przygotowali mocny materiał

Japoński oddział PlayStation opracował zwiastun Ghost of Tsushima. Materiał w głównej mierze składa się z wcześniej zaprezentowanych fragmentów, ale montaż, muzyka oraz japoński dubbing sprawiają, że warto zobaczyć tę prezentację.

Ghost of Tsushima to kolejna duża produkcja w katalogu PlayStation 4. Gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu i pozwoli Sony skupić się już wyłącznie na promocji PS5. Japoński oddział PlayStation postanowił w ciekawy sposób zaprezentować pozycję.

Najnowsza propozycja to połączenie zwiastunów z fragmentami rozgrywki, ale odnoszę wrażenie, że Sony powinno zdecydowanie częściej oferować podobne materiały, ponieważ ten trailer wygląda naprawdę dobrze.

Trzeba tutaj na pewno docenić japoński dubbing. Choć zawsze ogrywam gry PlayStation wsłuchując się w głosy polskich aktorów, w przypadku Ghost of Tsushimy będę musiał zrobić wyjątek – lub przynajmniej przy drugim podejściu sprawdzę głosy „prawdziwych” samurajów. Na szczęście Sony już potwierdziło, że zmiana dubbingu w tym wypadku będzie łatwo dostępna.

Jesteście zainteresowani tematem Ghost of Tsushimy? Sprawdźcie gameplay oraz zwiastun.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-epic-japanese-trailer-mixes-cinematics-and-gameplay

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch