Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.06.2020 17:08
Bravely Default II 2020
468V

Bravely Default 2 na ostatniej prostej. Deweloperzy coraz bliżej premiery

Bravely Default II jest jedną z najgorętszych gier na wyłączność nadchodzących dla Nintendo Switch. Square Enix dobrze wie, że fani poprzedniczki czekają na kolejne informacje, więc uspokaja nas oficjalnym komunikatem.

Square Enix postanowiło zabrać głos w sprawie dwóch ważnych projektów związanych z marką Bravely Default. Jak się okazuje, Japończycy mają zarówno dobre jak i nieco gorsze wiadomości.

Po pierwsze i najważniejsze, prace nad Bravely Default II idą bez zakłóceń i nie ma planowanych żadnych opóźnień premiery w związku z pandemią coronavirusa, a sam tytuł wkroczył już w "ostatnią fazę produkcji", więc możemy się śmiało spodziewać, że na jesień będziemy mogli już wrócić do pięknego świata tego jRPG-a.

Ponadto jeśli ktoś lubił mobilną wersję BD, zatytułowaną Bravely Default Fairy’s Effect, mamy dla Was przykre wieści - z dniem 31 sierpnia tego roku, Square Enix ostatecznie zamknie serwery tego przenośnego MMORPG. Dzieło to było o tyle ważne dla całej marki, że zarobione przez nie pieniądze pozwoliły japońskiemu wydawcy na rozpoczęcie prac nad drugą pełnoprawną odsłoną sagi. Niestety na razie więcej szczegółów nie podano.

Źródło: https://www.dualshockers.com/bravely-default-2-almost-complete/

Tagi: Bravely Default II Square Enix